Príbeh jednej supermamy

Kedysi dávno, keď som bola ešte bezdetná, všímala som si deti a rodičov okolo seba. Vtedy som bola mladá a naivná. Často som si pri ich pištiacich a vzdorovitých deťoch sama pre seba povedala: “Toto by som nestrpela, keby moje dieťa takto vyvádzalo”. Neuvedomovala som si, že deti môžu byť nevyspaté, idú im zuby, bolí ich bruško a xy ďalších dôvodov.

Read More

Dôležitosť vitamínu D

„Slnečný“ vitamín D je v tukoch rozpustný vitamín, ktorý sa v tele vytvorí po vystavení pokožky slnečnému žiareniu a v malých množstvách sa nachádza aj v potravinách.
Read More

Koľko odmeriek mlieka na aké množstvo vody?

Koľko odmeriek dávate na dané množstvo vody? Miešať môžete aj podľa vlastnej chuti. Dôležité však je, aby dieťa dostalo živiny, ktoré potrebuje, v dostatočných množstvách. Dávkovanie môže upraviť aj váš detský lekár. Read More

Aké mená dávali deťom maminy v roku 2018 najčastejšie?

Podľa čoho ste vyberali meno pre vaše dieťatko vy? Za našich čias na ihrisku maminy vykrikovali Katka, Zuzka a Miška. Teraz kričia Sofia, Ema a Natálka :).  V triede sme mali najviac Janiek. Aké mená dávali maminy v roku 2018 bábätkám najčastejšie? Čítajte.

Read More

5 top vianočných rozprávok

Vianoce by bez rozprávok neboli Vianocami. Bez ktorej rozprávky sa Vianoce u vás ani nepočítajú. My sme vybrali tieto, ale neváhajte pridať aj svoje tipy :).

Read More

Stromček môže vyzerať akokoľvek

Máte radi klasiku alebo každý rok skúšate ozdobiť stromček inak? Téma vianočný stromček sa dá poňať naozaj z mnohých strán. Stromček môže vyzerať akokoľvek, stačí zapojiť fantáziu alebo skočiť po inšpiráciu na pinterest.

Read More